logo

Hayalet Manken Ürün Fotoğraf Çekimi

HAYALET MANKEN ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İLE FARK YARATIN!

Yüksek kaliteli ekipmanımız ile yaptığımız hayalet manken çekimleri işlerinizi bir adım daha ileri atmanızda faydalı olacaktır.

Müşterileriniz ürünlerinizin 3D olarak görebilmesine olanak sağlayan bu sistem ile canlı mankenler ile yapılan çekimlerden daha fazla etki alabilirsiniz. Kazanacağınız yeni müşterilerinize daha etkin yaklaşabilmek adına, hayalet manken fotoğraf çekimi hizmeti, oldukça etkili bir pazarlama aracıdır. Fotoğrafta canlı bir manken üzerindeymiş gibi duracağı için tüm detaylar görünecektir. Bazı pazar alanları canlı mankenleri artık kabul etmediği için, ürünlerinizi telif hakkı model ücreti gibi detaylara takılmadan paylaşıp satışa hazır halde olacaktır.

Satışlarınızı en maksimum seviyeye taşımak, yeni müşterilerinizi artırmak bu işlem ile çok basit. kullanıcılar, 3 boyutlu şekilde elbiselerinizi görebileceği için sipariş aşamasında büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Hayalet manken (Ghost manken) 3 boyutlu elbise çekimi, 3D elbise çekimi gibi isimler ile bilinir. Tekstil sektöründe kıyafetlerin daha nizami ve boyutlu şekilde canlı bir manken üzerindeymiş gibi çekimi sayesinde sağlanır. Çekimler Studyo ortamında profesyonel olarak yapılmalıdır. Photoshop ile gerekli temizlik, dekupe ve renk işlemleri sağlandıktan sonra yazılım ile birleştirilir ve e-ticaret sitelerinde, web sitelerde veya dijital istenen platformlarda paylaşıma hazır hale gelir. 3 boyutlu giyim fotoğrafçılığı yapılırken gerçek insan mankenler kullanılmaz.

Hayalet manken çekimi, özel olarak hazırlanmış cansız vitrin mankenleri üzerinde yapılır. Elbise çekimi erkek veya bayan cansız model üzerine giydirilmeden önce temizlenir, ütülenir ve giydirme işlemi tamamlanır. İzole bir ortamda tripod üzerinde ve profesyonel ekipmanlar ile aynı ışık ortamında sağlanır. Müşterinin rahatça kullanabileceği formatta ayarlanır teslim edilir.

HAYALET MANKEN ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ İÇİN ŞİMDİ TEKLİF İSTEYİN FIRSATLARI KAÇIRMAYIN!