logo

360 Derece Ürün Çekimi

360° ÜRÜN FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİ İLE FARK YARATIN!

Yüksek kaliteli ekipmanımız ile yaptığımız 360° ürün fotoğraf ve video çekimlerimiz ile e-ticaret sitelerinde, sosyal medyada ve diğer dijital platformlarda ürünlerinizin fark edilebilirliğini artırın!

ÜRÜNLERİNİZ, 360 DERECE FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİYLE ARTIK DAHA FARK EDİLİR OLACAK!

Müşterileriniz ürünlerin tüm detaylarını her açıdan görebilir. Yeni müşteriler kazanmak için büyük bir katkı sağlayan, 360 derece fotoğraf çekimi hizmeti, oldukça etkili bir pazarlama aracıdır. Fotoğraf üzerinde tüm açılar olduğu için kullanıcılar ürünü rahatlıkla inceleyebilirler. Web sitelerinize paylaşımı ve etkileşimi çok basit bir sistemdir. 360 derece video çekim hizmeti ise 4K görüntü kalitesi ile çekilir ve istenirse firma logosu, müzik gibi eklemeleri videoya yapabilir ve pazarlama konusunda etkiyi daha da artırır.

Satışlarınızı artırmak ve yeni müşteriler kazanmak artık oldukça kolay. Müşterileriniz, 360 derece fotoğraf veya video çekimi ile tanıtımını yaptığınız ürünün incelemesini interaktif şekilde görebileceği için güveni artar ve satın alma sürecini tamamlamasında yardımcı olur.

360 derece ürün fotoğraf çekim, döner bir platform üzerinde sağlanır. Ürün dönerken belirli aralıklar ile 24, 36 kare gibi sayılarda fotoğrafı çekilir ardından bilgisayara aktarımı sağlanır. Photoshop ile gerekli temizlik ve renk işlemleri sağlandıktan sonra yazılım ile birleştirilir ve e-ticaret sitelerinde, web sitelerde veya dijital istenen platformlarda paylaşıma hazır hale gelir. İşlem sonunda yazılım sistemi bir kod ve link verir, bu kod da kullanıcıya verilir ve rahatlıkla istediği yerde paylaşabilir.

360 derece ürün video çekim, döner bir platform üzerinde ürün dönerken sağlanır. Tripod üzerinde ve profesyonel ekipmanlar ile aynı ışık ortamında sağlanır. Çekim sonrası montaj aşamasına geçilir ve kullanıcının istediği formatta kayıtı yapılır ve teslim edilir. Yüksek çözünürlüklü bir video çekimi olacağı için ürünün tüm detayları rahatlıkla görülebilir.

360° ÜRÜN VE VİDEO ÇEKİMİ İÇİN ŞİMDİ TEKLİF İSTEYİN FIRSATLARI KAÇIRMAYIN!