logo

360 Derece Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur İle Sanal Gezinti Sağlayın!

Profesyonel ekipmanımız ile yaptığımız 360 derece sanal tur, müşterilerinize, ister iç mekan, isterseniz de dış mekan olarak firmanızı rahatlıkla görebilmelerini oradaymış gibi gezebilmelerine olanak sağlar. Web sitenizde, sosyal medyada ve diğer dijital platformlarda firmanızın, ürünlerinizin veya tanıtmak istediğiniz alanlar için fark edilebilirliğini artırın!

FİRMANIZI 360 DERECE SANAL TUR ÇEKİMLERİYLE ARTIK GEZMEK ÇOK KOLAY OLACAKTIR!

Müşterilerinize shoowrom göstermek ve binlerce müşteriye ulaştırmak 360 derece sanal tur sayesinde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tüm detaylarını her açıdan görebilir. 360 derece sanal tur çekimi hizmeti, oldukça etkili bir pazarlama aracıdır. Gezinti sırasında tüm açılar olduğu için kullanıcılar ürünü rahatlıkla inceleyebilirler. Web sitelerinize paylaşımı ve etkileşimi çok basit bir sistemdir. 360 sanal gezinti sayesinde görüntü kalitesinde yüksek olduğu için detaylar kaybolmaz. Ayrıca firma logosu, müzik gibi eklemeleride yapabilir ve pazarlama konusunda etkiyi daha da artırır.

İç mekan veya dış mekan olarak bir alanı müşteriler gelmeden de tanıtmak, onlara bu yeni teknoloji ile ön ziyaret yapmalarını sağlamak hem güven verir hemde karar vermelerinde büyük kolaylık sağlayacağı için sizleri tercih etmeleri kaçınılmaz olacaktır.

360 derece sanal tur çekimi, profesyonel ekipman ile sağlanır. Çekimin yapılacağı alanda gerekli alanlarda düzen sağlandıktan sonra detayları gereken tüm açılarda içeride gezen bir müşteri gibi fotoğrafları çekilir. Ardından bilgisayara aktarımı sağlanır. Photoshop ile gerekli temizlik ve renk işlemleri sağlandıktan sonra farklı programlar kullanarak edit işlemi bitirilir ve sunucuya aktarımı sağlanır ve web sitelerinde veya dijital istenen platformlarda paylaşıma hazır hale gelir. İşlem sonunda yazılım sistemi bir kod ve link verir, bu kod da müşteriye verilir ve rahatlıkla istediği yerde paylaşabilir.

360 derece sanal tur çekimi, günümüzde insanlar tarafından oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. 360 derece sanal gezinti olarak da bilinir ve aranabilir.

360 derece sanal tur VR, tüm mobil ve tabletler ile uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılar bulundukları yerde yerden göğe kadar tüm alanı 3 boyutlu sanal bir gezinti imkanı sağlar ve VR sanal gerçeklik gözlükleri ile de uyumlu çalışmaktadır. Online olarak müşterilerinize sizleri keşfetmelerine olanak sağlayın!

360 DERECE SANAL TUR ÇEKİMİ İÇİN ŞİMDİ TEKLİF İSTEYİN FIRSATLARI KAÇIRMAYIN!